ilość: 0, cena: 0.00 PLN
Szukaj tylko w kategorii...
Gwarancja i zwroty 

GWARANCJA

Oferowane w sklepie towary są objęte GWARANCJĄ PRODUCENTA.
W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z nami lub bezpośrednio z odpowiednim serwisem wskazanym w karcie gwarancyjnej, którą Klient otrzymuje po odbiorze produktu. Postępowanie gwarancyjne zgodne jest z warunkami udzielonej gwarancji.

REKLAMACJE I ZWROTY

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy oraz zwrotu całości towaru w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy, bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru wraz z oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny).

W przypadku faktury VAT warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru, a następnie podpisanie i odesłanie faktury korygującej. Prawo odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie towarów nieużywanych, i w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu. W przypadku, gdy towar jest transportowany do klienta na palecie i/lub stelażu, wyżej wymienione przedmioty stanowią część opakowania i również podlegają zwrotowi. Koszt odesłania towaru nieuszkodzonego i zgodnego z zamówieniem, ponosi KUPUJĄCY. Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy!

Jeżeli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem- mailowo: sklep@odplywy-prysznicow.pl lub telefonicznie: + 48 783 999 599 prosimy wówczas o przesłanie zgłoszenia reklamacji e-mailem lub faxem, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny i telefon klienta.

Ewentualne reklamacje powstałe w czasie użytkowania po zamontowaniu produktu prosimy kierować bezpośrednio do producenta - na podstawie dowodu zakupu i gwarancji- jeśli taka istnieje i znajduje się przy produkcie.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Opisy pochodzą ze stron producentów oraz dystrybutorów i mimo staranności przy ich dodawaniu mogą zawierać błędy. Opisy oraz zdjęcia nie są więc podstawą do roszczeń wobec sklepu.

Wady jawne, należy zgłaszać przed ułożeniem, zabudowaniem, zamontowaniem, itp.

Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie 7 dni:
od daty dostarczenia towaru wraz z oryginałem paragonu do siedziby firmy (w przypadku, gdy dokumentem sprzedaży był paragon)
od daty dostarczenia podpisanej faktury korygującej (w przypadku, gdy dokumentem sprzedaży jest faktura VAT) przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje przy sprzedaży „na zamówienie”.


Kontynuuj Zakupy
 
 
         
  Informacje o firmie
Aktualne promocje
Kontakt
Koszty dostawy
Formy płatności
Gwarancja i zwroty
Jak kupować?
Regulamin
Bezpieczeństwo
Załóż nowe konto
Edytuj dane
Przypomnij hasło
© 2013 www.odplywy-prysznicowe.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron www - iPolska.com.pl